Sladká Taylor Swift: Vztah? Ne!

29. června 2010 v 19:22 | kuki-kaca(kaculku-kuky) |  avril,kuky,taylor photoshoot
Taylor Swift

Přesto, že podle většiny textů jejích písní to tak nevypadá, americký country miláček Taylor Swift tvrdí, že lásku nehledá, a že je úplně spokojená sama, bez partnera. Zpěvačka roztoužené zpívající "You Belong To Me" v současnosti nehledá lásku, ani nemá zájem o vztah. 

Multitalentovanej zpěvačce, spojené dříve s Joem Jonas z kapely Jonas Brothers az hercem z "Twilightu" Taylor Lautner, současné pracovní vytížení prý ztěžuje možnost najít si čas na přítele. 

Swiftová přiznala pro britský magazín Top of the Pops magazine: "Mám pocit, že se mnohé stane právě tehdy, když to nehledáte, takže aktivně nehledám. Nemám problém s tím, že jsem single. Všichni moji přátelé na vysoké škole vždy šli od partnera k partnerovi a nikdy nebyli sami, protože to nenáviděli. Já bych to nikdy takto nechtěla. " 

V reakci na to, jak může její sláva odradit potenciální budoucí nápadníků tvrdí: "Nevím, kolik jsou jí odrazeni. Snažím se být otevřenou osobou a nemám ani mnoho osobních strážců a doprovod ochranky. Jsem pouze normální člověk. "

Bye
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama